Szerdáig lehet online szavazni 2026 legjobb kecskeméti tablójára. Május 27-én kezdődött el az érettségitabló-versenyünk, melyre minden évben több ezer szavazat érkezik.
Már csak néhány nap és lezárul a Kecskeméti Médiacentrum tablóversenye. A szavazatokat hírportálunkon, a hiros.hu-n június 10-én éjfélig lehet még leadni. A tíz éve nagy népszerűségnek örvendő kezdeményezéshez kiállítás is kapcsolódik, a város iskoláinak 54 tablója június 19-ig tekinthető meg a főtéren.
Június 19-ig lehet szavazni a Kecskeméti Médiacentrum Tablóversenyén. Az eseményt még 2016-ban hívtuk életre, hogy bemutassuk, versenyre buzdítsuk Kecskemét végzős osztályait. Tablókiállításunk június 4-től látható a főtéren, a tablókra pedig hiros.hu hírportálunkon lehet szavazni.
Újra elindult a Kecskeméti Médiacentrum Tablóversenye, amelyet még 2016-ban hívtunk életre, hogy bemutassuk, versenyre buzdítsuk Kecskemét végzős osztályait. A főtéren szerdától látható tablókiállításunk, csütörtök reggel 8 órától pedig már online versenyünkön is lehet szavazni hírportálunkon. És nem csak lehet, érdemes is! Ugyanis idén is értékes nyeremények várnak az első három helyezett osztályra.
A Kecskeméti Médiacentrum hatodik alkalommal szervez tablókiállítást és hirdet ehhez kapcsolódó tablóversenyt az érettségiző kecskeméti középiskolás osztályok számára. A szavazatokat holnaptól adhatják le a szurkolók a hiros.hu hírportálunkon.
Szerdán éjfélig lehet még szavazni a Kecskeméti Médiacentrum által meghirdetett tablóversenyre. A nyertes osztályok értékes ajándékokkal gazdagodhatnak. Jelenleg szoros verseny alakult ki a bányaisok és a katonások között.
A Kecskeméti Médiacentrum immár ötödik alkalommal szervez tablókiállítást és hirdet ehhez kapcsolódó tablóversenyt az érettségiző kecskeméti középiskolás osztályok számára. A kiállítás ma délután nyílt meg ünnepélyesen a főtéri sétányon, ezzel egy időben a szavazás is elindult.
A Kecskeméti Médiacentrum immár ötödik alkalommal szervez tablókiállítást és hirdet ehhez kapcsolódó tablóversenyt az érettségiző kecskeméti középiskolás osztályok számára. A kiállítás ma délután nyílt meg ünnepélyesen a főtéri sétányon, ezzel egy időben a szavazás is elindult.
A Kecskeméti Médiacentrum immár ötödik alkalommal szervez tablókiállítást és hirdet ehhez kapcsolódó tablóversenyt az érettségiző kecskeméti középiskolás osztályok számára. A kiállítás ma délután nyílt meg ünnepélyesen a főtéri sétányon, ezzel egy időben a szavazás is elindult.
Elkezdődött a 2022-as Tablóverseny, melynek győztesei idén is remek ajándékokkal gazdagodnak. A végzős középiskolás osztályok fotói a főtéren is megtekinthetők, de felkerülnek a Hírös.hu oldalra is, ahol bárki szavazhat a neki tetszőre.
Egyedülálló tabló került elő az Arany János Általános Iskola kazánházából. A képen a Kecskeméti Községi Tanítótestület 1877 és 1927 közötti állománya szerepel. A tagok között számos híres tanítómester is megtalálható. Ez volt az első olyan tabló, amely ezt a korszakot ölelte fel, és amelyen az összes pedagógus szerepel. A relikvia a Kecskeméti Katona József Múzeumhoz kerül
Egyedülálló tabló került elő az Arany János Általános Iskola kazánházából. A képen a Kecskeméti Községi Tanítótestület 1877 és 1927 közötti állománya szerepel.