Scoregoal: nyert az U15 és az U20

2022. 11. 19., 14:53

Pénteken sok száz kilométert tettek meg korosztályos csapataink, Nyírbátorban volt jelenésük az U17-es és U20-as NBI-es bajnokság aktuális fordulóiban. Az U20 bezsebelte a három egységet nagy küzdelem árán, míg az U17 ezúttal a szimpatikus vesztes szerepét kellett, hogy betöltse.

Móra Viktor edzői értékelése az U17 meccséről: Fiatal csapattal tudtunk nekivágni a hosszú túrának. Próbáltunk kialakítani lehetőségeket, de az ellenfél jobban használta ki a helyzeteit. Átmentünk picit utána idegeskedésbe, ami sérülésekkel is párosult. Ettől függetlenül gratulálok a srácoknak, mert felvették a versenyt az idősebb ellenféllel szemben, és láttam biztató dolgokat, amiket majd a jövőben fognak tudni alkalmazni.

Móra Viktor edzői értékelése az U20 meccséről: A meccs elején nem vettük elég komolyan az ellenfelünket, és hiába járattuk mi a labdát, ők szereztek az első három gólt. Akkor ébredtünk fel igazán, magasabb fokozatra kapcsoltunk, és szerencsével szépítettünk kétszer. 30 percen keresztül kapust lehozva támadtunk és ez döntőnek bizonyult. A második félidőben egyértelműen mi domináltunk és magabiztosan hoztuk el a három pontot Nyírbátorból. Gratulálok a fiúknak!

Ezúttal a Kiskunhalast győzték le nagyon magabiztosan a legfiatalabb kék oroszlánok a megyei bajnokságban.

Darko Ristic edzői értékelése: Már a mérkőzés kezdetétől komolyan vettük az összecsapást, a srácok mindent úgy csináltak, ahogy azt megbeszéltük. Örülök neki, hogy mindenkinek tudtam lehetőséget biztosítani a játékra, és ezt a fiatalok jó játékkal hálálták meg. 11-3 lett a végeredmény, ami egyáltalán nem túlzó, hiszen rengeteg helyzet kimaradt, még nagyobb arányban is nyerhettünk volna. Gratulálok a csapatnak, megérdemelt, szép sikert arattak.