Szép eredményekkel kezdték az évet a BÁCSVÍZ KVSC úszói

2023. 02. 12., 21:18
A XII. Aranyhomok Kupa Úszóverseny 2023. február 11-12-én került megrendezésre a Kecskeméti Fürdő és a BÁCSVÍZ KVSC közös szervezésében. A megmérettetésen 36 egyesület 521 versenyzője 2239 alkalommal rajtolt el és csapott a célba.

A csapatok pontversenyét és így az Aranyhomok vándorkupát a BVSC-Zugló csapata nyerte 961 pontot érve el, míg a második helyen a Dunaújvárosi Központi Sportegyesület csapata végzett 448 ponttal, a dobogó harmadik fokára a Kecskeméti Sportiskola állhatott 447 ponttal.

Az egyéni versenyszámokban a BÁCSVÍZ KVSC úszói összesen 34 dobogós helyezést – 8 arany-, 10 ezüst- és 16 bronzérmet - szereztek.